Castigatorii campaniei “Sarbatori cu belsug de la PayPoint si Western Union”

Ne bucuram sa anuntam castigatorii campaniei “Sarbatori cu belsug de la PayPoint si Western Union”!

Castigatorii celor 50 de premii in valoare de 500 lei

1.       Mohora  Bogdan - Bucuresti

2.       Relenschi Gabriela – Dorohoi, Botosani

3.       Veronica Gheorghita Constantin – Contesti, Arges

4.       Ciocan Anghelut Viorel – Teius, Alba

5.       Olariu Maria-Georgiana – Dorohoi, Botosani

6.       Mathe  Adrian – Dej, Cluj

7.       Marina Dacian Ionut – Ploiesti, Prahova

8.       Florican Ioana – Rovinari, Gorj

9.       Kacso Laios – Magherani, Mures

10.   Chivu Ana  - Otelec, Timis

11.   Gadau Alexandra - Drobeta Turnu Severin, Mehedinti

12.   Alecu Camelia Mihaela – Sanpetru, Brasov

13.   Avram Ionela – Lanurile, Braila

14.   Moisoiu Oana Sabina – Braila, Braila

15.   Alexandru Andreea Catalina – Lipanesti, Prahova

16.   Adriana Fanu – Biled, Timis

17.   Costache Catalin – Bacau, Bacau

18.   Nicu Cristina Elena – Ciofrangeni, Arges

19.   Haimana Marin - Singureni-Stejaru, Giurgiu

20.   Vrinceanu Alina - Sanduleni, Bacau

21.   Rebreanu Sebastian - Cluj Napoca, Cluj

22.   Mircica  Steliana - Braila, Braila

23.   Cinstitu Liliana Elena – Bicaz, Neamt

24.   Pricop Florentin Miculaiciuc - Baia Mare, Maramures

25.   Bustean Ion – Ticleni, Gorj

26.   Banu Elena - Podu Iloaiei, Iasi

27.   Axente Iordan – Piscu, Galati

28.   Grigoriu Alina-Elena – Marasesti,Vrancea

29.   Teica Ramona – Simeria, Hunedoara

30.   Blidaru  Simona – Dumitresti, Vrancea

31.   Anghel  Vasilica Balan     Harghita

32.   Grigorescu Constanta – Protopesti, Vaslui

33.   Roman  Roxana - Drobeta Turnu Severin, Mehedinti

34.   Rebreanu Lucia - Cluj-Napoca, Cluj

35.   Malacu Eugen Costica – Galati, Galati

36.   Filip Vasilica Mihaela  - Ostroveni,  Dolj

37.   Clopotel Catalin - Halaucesti, Iasi

38.   Tureac  Geani Remus     Braila     Braila

39.   Mihaela Stoica - Pechea, Galati

40.   Ciornei  Cristian Mihai – Mihalaseni, Botosani

41.   Budeer Daniela-Livia - Cluj-Napoca, Cluj

42.   Alexe Petrica – Focsani, Vrancea

43.   Popa Daniela – Vadeni, Braila

44.   Sofa Vasilica Claudiu - Contesti, Arges

45.   Stefan Georgiana-Katy – Braila, Braila

46.   Mazalu Mariana – Bratesti, Prahova

47.   Kraeter Henriette - Sf.Gheorghe, Covasna

48.   Pintea Delia Gabriela - Singureni-Stejaru, Giurgiu

49.   Popescu Catalin Iulica – Timisoara, Timis

50.   Ilisei Constantin-Eugen – Tg Neamt, Neamt

 

Sincere felicitari castigatorilor! Speram sa fiti cu totii alaturi de noi si in concursurile viitoare!